MHP Belediye Başkan Adayı Değirmen’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Eğlencesi

MHP Belediye Başkan Adayı Değirmen’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Eğlencesi

0

BEĞENDİM

MHP Pazaryeri Belediye Başkan adayı Gökhan Değirmen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye Kültür Merkezi salonunda ilçe kadınlarına müzikli eğlence düzenledi.

Bu özel günde hiç bir masraftan kaçınmayan Göhan Değirmen, yüzlerce kadına salon girişinde rengarenk çuha çiçeği, kahve ikram ederken çocuklar içinde kumbara dağıtırken  onları eylendirmek  palyoca ekipleri tahsis etti. Değirmen yaptığı açılış konuşmasında tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı ve şöyle konuştu.” Kadınlar bizim için sadece 8 Martta değil her zaman önemlidir. Kadınlar bizlerin baş tacımızdır.

Bu programa eşlik ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var inşallah Allah nasip ederse ekip olarak ilçemize hizmet için yola çıktık. Allah nasip ederse önümüzdeki 5 yıl sizlere hizmet etmek istiyoruz” dedi.

Program kadınların eğlenceleriyle devam etti. Değirmen program arasında salondaki tüm çocukları sahneye davet ederek girişte verdiği kumbaralara ilk paralar benden diyerek henüz piyasalara yeni çıkan demir 5 liralık atarak çocukları sevindirdi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: