Bağımsız aday Erkan Karakaş iddialı konuştu! 5 yıldır yapılmayan köy yollarımız var

Bağımsız aday Erkan Karakaş iddialı konuştu! 5 yıldır yapılmayan köy yollarımız var

0

BEĞENDİM

Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Erkan Karakaş köylerde seçim çalışmalarına devam ederken köylülerin sorunlarını çözmeye geliyoruz açıklamasında bulundu.

31 Mart Yerel Seçimlerinde bağımsız il genel meclis üyesi olan Pazaryeri Tarımsal Kalkınma Kooperatif ve Sulama Birliği Başkanı Erkan Karakaş Pazaryeri ilçesinin 80’li 90’lı yıllarda her köyünde geçim kaynağı olduğunu söyleyerek bazı köylü vatandaşların bozuk arazi yolları nedeniyle tarlalarını sürüp ekmekte güçlük çektiğini ifade etti.

Her köyün ortak sorunu hale gelen arazi ve köy yollarının köylerde süt toplamak ve sulama işlemleri için gittiğinde şahitlik ettiğini belirten Erkan Karakaş İl Genel Meclis Üyesi seçildiğinde köylülerin bu sorunu artık benim sorunum olacağını ifade edip ilk işimiz köy yollarımız ve köylerimizdeki arazi yollarımızı yapmak olacaktır dedi.

Köylerde seçim çalışmalarında köylüler ile projelerini değerlendiren Erkan Karakaş, yapamayacağım işlerin sözlerini kimseye veremem inşallah il genel meclis üyesi seçilirsem köylerimizde her vatandaşımız traktörü ve araçlarıyla tarlasına bahçesine rahat bir şekilde gidecektir, yine eskiden olduğu gibi bütün tarlalarımız ekilecek biçilecektir dedi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: