Zekiye Tekin’den Bilecik’te ölümlü kazaların yaşandığı Kavşak’a yapım müjdesi

Zekiye Tekin’den Bilecik’te ölümlü kazaların yaşandığı Kavşak’a yapım müjdesi

0

BEĞENDİM

Bilecik’in en çok ölümlü kazaların yaşandığı Pazaryeri Kavşağı için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, ile görüşen Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, ilçe halkına Pazaryeri Kavşağının Nisan ayında yatırım planına alınacağının müjdesini verdi.

İstanbul Antalya Karayolu üzerinde bulunan Pazaryeri İlçesini Bilecik ve Bozüyük ilçesine bağlayan Bilecik’te en çok ölümlü kazaların yaşandığı Pazaryeri Kavşağı yapımı için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu birebir görüşen Belediye Başkanı Zekiye Tekin kavşak ile ilgili bilgileri Bakan Uraloğlu’na iletti.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin tarafından sorunun daha önceden kendisine iletilmiş olduğunu söyleyen Bakan Uraloğlu kavşağın bulunduğu konum gereği tekrardan proje oluşturulup Nisan ayında yatırım programına alınacağını ifade etti.

Pazaryeri ilçesinin birinci organize sanayi bölgesi yatırımlarla dolu, 2.sanayi bölgesi için yatırım alan trafik ve ticaret hareketliliği artan bir ilçe konumuna gelmiştir vurgusu yapan Belediye Başkanı Zekiye Tekin, söz konusu kavşak için Karayolları 14. Bölge Müdürlü ile bir proje hazırladıklarını belirterek Nisan ayında yapılacak çalışmayla Pazaryeri İlçemiz kavşağında ulaşım daha güvenli olacak. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’na AK Parti Bilecik İl Başkanımız Serkan Yıldırım’a ve Bilecik Milletvekilimiz Halil Eldemir’e Pazaryeri ilçemize destekleri için teşekkür ediyorum dedi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: