![Zekiye Tekin kurum çalışanlarını ziyaret etti](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/03/493139fbbf995fe9d7db7fa3b18229fa-3-740x420.jpg?v=1710803845)
Pazaryeri Belediye Başkanı aynı zamanda AK Parti Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Zekiye Tekin 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Partisinin İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mayir Küçük, Fehmi Piliç, Belediye meclis üyesi adayları ve İlçe Başkanı Yaşar Karabey ile ilçedeki kurumları ziyaret eden Zekiye Tekin çalışmaları hakkında kurum çalışanlarına bilgiler verdi.
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/03/493139fbbf995fe9d7db7fa3b18229fa-3-1024x461.jpg?v=1710803845)
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/03/8efa8a112d5454afbd0be354befef76b-2-1024x461.jpg?v=1710803887)
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/03/b4ab56ff55d4cf48d3fbf24ce8f90d40-2-1024x461.jpg?v=1710803911)
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/03/ca5730bc8efef3bd199aa0ed12abe3e6-1-1024x461.jpg?v=1710803914)
![Zekiye Tekin](https://pazaryerigundem.com/reklam/ze1.jpeg)
![Gökhan Değirmen](https://pazaryerigundem.com/reklam/go1.jpg)
![Nuri Kara](https://pazaryerigundem.com/reklam/nu1.jpg)
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.