![Zekiye Tekin AK Parti kadrosuyla sahada](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/02/eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-2-740x420.jpg?v=1708789271)
Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Zekiye Tekin, tam kadro AK Parti ilçe Teşkilatıyla birlikte seçim çalışmalarına başladı.
Berat Kandili dolayısıyla ilçede sokaklarında dolaşıp ilçe halkının kandilini kutlayan Başkan Tekin’e belediye meclis üye adayları ve partinin il genel meclis üyesi adayı Mayir Küçük’ün yanı sıra ilçe başkanı Yaşar Karabey, Milletvekili Halil Eldemir ve il Koordinatörü Nurkan Kahraman eşlik etti
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/02/c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b-1-1024x460.jpg?v=1708789251)
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/02/c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c-1-1024x576.jpg?v=1708789254)
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/02/eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-2-1024x460.jpg?v=1708789271)
![](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/02/a87ff679a2f3e71d9181a67b7542122c-2-1024x576.jpg?v=1708789271)
![Zekiye Tekin](https://pazaryerigundem.com/reklam/ze1.jpeg)
![Gökhan Değirmen](https://pazaryerigundem.com/reklam/go1.jpg)
![Nuri Kara](https://pazaryerigundem.com/reklam/nu1.jpg)
![Zekiye Tekin](https://pazaryerigundem.com/reklam/ze1.jpeg)
![Gökhan Değirmen](https://pazaryerigundem.com/reklam/go1.jpg)
![Nuri Kara](https://pazaryerigundem.com/reklam/nu1.jpg)
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.