MEHMET ALTIN HALKLA BULUŞUYOR

MEHMET ALTIN HALKLA BULUŞUYOR

0

BEĞENDİM

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Bilecik Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın seçime 1 gün kala çalışmalarını bırakmadı ve devam ediyor. 

Bağımsız Türkiye Partisi olarak adaylığığını açıklayan Mehmet Altın çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Tüm esnafları dolaşan, kapıları çalan ve halkla buluşan Altın vatandaşın gönlüne dokunmayı başardı.

Seçim çalışmalarını açıklayan ve vaadettiği projeleri ortaya koymaktan geri kalamayacağını belirten Mehmet Altın, ”Bağımsız Türkiye Partimizin Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın başkanlığında açıklamış olduğum adaylığımı ve bu süreci elimden geldiği kadar tüm imkanlarım ile yönetmeye çalıştım. Bilecik halkımızın takdrine kalmış kararında 31 Mart’ta bende varım dedim. Değişimin şart olduğu bir şehirde yeni bir proje ve yeni bir partinin başkanlığında yönetilmesi hepmize iyi gelecektir. Son güne kadar yürüttüğüm buluşmalarım ile birlikte Bilecik halkına kendimizi tanıttık. Umarım bizleri 31 Mart’ta sandıkta yalnız bırakmayacaklar. Hep birlikte yeniden başaracağız” dedi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: