İnhisar Kaymakamı

İnhisar Kaymakamı

0

BEĞENDİM

İNHİSAR KAYMAKAM V.

FURKAN RECEP NALBANT

1994’de İstanbul Fatih’de Dünya’ya geldi. İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Yüksek Lisansını tamamladı.

        Anadolu Üniversitesi Adalet Ön Lisans Bölümü mezunu olan Kaymakamımız, muhtelif sivil toplum kuruluşlarında görev yaptı. Mesleği ile ilgili çok sayıda konferans, kurs ve seminere katılarak sertifika aldı.

     111. Dönem Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Balıkesir Valiliğinde İl stajını tamamladı. Sırasıyla Kars İli Merkez, Digor, Kağızman ve Sarıkamış İlçelerinde Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş stajını tamamladı. 06.02.2023 tarihinde Pazarcık ve Elbistan merkezli depremler nedeniyle, Kahramanmaraş İlinde Koordinatör Kaymakam olarak görev yaptı.

      İçişleri Bakanlığı’nın 28.09.2023 tarih ve 61475 sayılı onayı ile İlçemiz Kaymakamlık görevine vekâleten atanan Furkan Recep NALBANT 09.10.2023 tarihinde İlçemizdeki görevine başladı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: