DEVA’lı Belediye Başkan Adayı Özsakci projelerini sıraladı

DEVA’lı Belediye Başkan Adayı Özsakci projelerini sıraladı

0

BEĞENDİM

Deva Partisi Pazaryeri belediye başkan adayı Filiz Özsakci projelerini açıklama ya devam ediyor.

Deva belediyeciliği bir çok alanda halkımızla beraber çözüm odaklı çalışacağına söz vererek Pazaryeri ilçemizde çözüme kavuşturulacak öncelikle sorunları tek tek Çözmeye kararlıyız dedi.

Yeni imar alanları açarak yatay mimari ile beraber çağdaş şehircilik anlamında hibrit evler inşa edeceklerini modern bir Pazaryeri ilçesi olmayı hedeflediklerini belirtti.

Bunun yanı sıra projelerini tek tek açıklamaya devam eden deva Partisi belediye başkan adayı Sayın Filiz Özsakci seyyar cenaze yıkama aracı, aşevi, belediye konukevi, Yeni modern otogar yapımı , köylerden merkeze toplu taşıma hizmeti yapacaklarını dile getirdi.

Bunların yanı sıra şehir hamamını yenileyeceklerini, kapalı pazar alanı ve yeni bir Meydan çalışması yapacaklarını kadınların katılımcı olduğu kooperatifleşme üretim ve istihdam sağlayacaklarını kadınların her alanda üretimi ve İstihtama katkı sağlayacaklarını dile getirdi.

Sosyal belediyecilik anlamında yuvamız Pazaryeri projesini hayata geçireceklerine her alanda dar gelirli vatandaşlarımızın sorunlarını çözeceklerini dile getirdi .

Deva Partisi belediye başkan adayı Sayın Filiz Özsakci ilçemizde bulunan elektrik tellerini halen daha havadan geçtiğine yapacakları çalışmalar ile en kısa zamanda enerji nakilatlarını altyapısı ile beraber tamamlayıp ilçemizde kötü görüntüye mahal vermeyerek enerji hatlarına yeraltında daha güvenli olarak hanelerimize ulaştıracaklarını dile getirdi.

Diğer yandan çevreye duyarlı olduklarını dile getiren belediye başkan adayı Kınık köyü dere ıslahı yapacaklarını dile getirerek çevre ile ilgili modern tesisler kuracaklarını dile getirdi.

Deva belediyeciliği ile birlikte Pazaryeri ilçemizin mutlu huzurlu modern altyapısı ile birlikte çağımıza yakışır hizmet anlayışı ile yeni bir ilçe olacağına dair vatandaşlarımıza söz vererek çok çalışacaklarını dile getirdi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: