BTP’li Mehmet Altın Bilecik’te seçim startını verdi

BTP’li Mehmet Altın Bilecik’te seçim startını verdi

0

BEĞENDİM

Bağımsız Türkiye Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın 31 Mart Yerel Seçimleri için seçim çalışmalarına başladı.

Basın mensupları ile bir araya gelen Mehmet Altın “Bilecik’te bu günden itibaren “Bağımsız Türkiye Partisi” dönemi başlamıştır. Bugün burada bunun startını veriyoruz, İktidar partisi ve muhalefetin beeldiyecilik anlayışı koltuk kapma yarışından ibaret, bunların hiç biri halkımıza bir fayda sağlamıyor. Aksine borçlandırıp cebindeki parayı alıyor, sosyal belediyecilik anlayışı sıfır, Bilecik’e bir Belediye Halk Ekmek fabrikası bile kazandırılmamış, halkımız beton mu yiyecek toprak mı yiyecek? Zaten Ak Partinin uyduruk ekonomi analyışı ülkemizi batırdı, ekmeğe zeytin ve peynire herşeye her gün zam geliyor. Halkımıza ucuz ekonomik, kaliteli ekemk üretebilecek tesisleri yok. Biz Bağımsız Türkiye Partisi olarak, şehrimize Bilecik Belediyesi halk ekmek üretim tesisi kuracağız, Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modelinin sosyal belediyecilik projelerini hayata geçirerek, Bilecik’i Türkiye’de hatta dünyada örnek şehir yapacağız” dedi.

Toplantıya Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) MYK Üyesi Ramazan Toksöz, Bağımsız Türkiye Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın ve Nişanlısı Bilgehan Bozkurt, Bozüyük Belediye Başkan Adayı Bahri Kanaat, Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Zülfü Şabul, Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Ruhi Karabaş, Söğüt Belediye Başkan Adayı Tuncer Adıyaman, Osmaneli Belediye Başkan Adayı Metin Hastürk, Yenipazar Belediye Başkan Adayı Nuray Hastürk, İnhisar Belediye Başkan Adayı Gürcan Tez ve Bilecik Belediye Meclis Üyesi Erkan Aygün katıldı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: