![Bozüyük Belediye Başkanı](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2024/05/bozuyuk-belediye-baskani-740x420.jpg?v=1715721388)
Bozüyük Belediye Başkanı
Mehmet Talat Bakkalcıoğlu
30 Kasım 1952 Bozüyük’te doğdu. İlköğrenimine Bozüyük Atatürk İlkokulu’nda başlayarak 1. 2. ve 3. Sınıf eğitimini burada aldı. Ardından eğitimine; ilkokul 4 ve 5. Sınıf ile ortaokulu Ankara Namık Kemal İlk ve Ortaokulu’nda tamamladı.
Lise eğitimini Ankara Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1989-1994 ve 1994-1999 yıllarında 2 dönem kesintisiz Bozüyük Belediye Başkanlığı görevinde bulundu. 4. Dönem Bozüyük Belediye Başkanlığı görevini sürdürmektedir.
![](https://bileciklife.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/bakkalcioglu-1024x678.jpg)