Bağımsız Türkiye Partisinden Bilecik’e Altın söz

Bağımsız Türkiye Partisinden Bilecik’e Altın söz

0

BEĞENDİM

Bağımsız Türkiye Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın Bilecik’te esnaf ziyareti gerçekleştirirken projelerini vatandaşlara aktardı.

Partisinin ebedi genel başkanı merhum Prof. Dr. Haydar Baş’ın ”Milli Ekonomi Modeli ve Sosyal Devlet Projelerini Bilecik’te uygulayacağız Bilecik Türkiye de ve Dünyada örnek şehir olacaktır açıklamasında bulunan Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın, Bilecik’e halkın sağlıklı kaliteli ve ekonomik Ekmek tüketebilmesi için tam otomatik Bilecik Belediyesi Halk Ekmek Üretim tesisi kurulacaklarını aktardı.

Bilecik’in İhracat oranını daha fazla arttırmak adına BRICS  Ülkeleri AB ülkeleri ve Afrika ile gerekli iş görüşmeleri için gereken zemini oluşturacağının altını çizen Mehmet Altın, “İlimizde Özel halk dolmuşları yetersiz kalıyor bu yüzden Halkımızın rahat seyahat edebilmesi için ihtiyaca göre Bilecik Belediyesine ait Halk otobüsleri hizmet etmeye başlayacaktır. Bilecik’te Gençlerimiz BŞEÜ, öğrencilerimiz hafta sonları ilimizin sosyal alanların yetersiz olduğu için Eskişehir ve Bursa’ya gitmek zorunda kalıyor bu sorunların giderilmesi için gençlerimizle el ele verip sosyal alanları geliştireceğiz” dedi.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler: